advertise

نمایشگاه TTF شامل کالاهایی برای بازار ویتنام است

لموتکس
  • نمایشگاه TTF شامل کالاهایی برای بازار ویتنام است در پاسخ به بیماری همه گیر Covid ، سکوی نمایشگاه آنلاین پروژه ارتقاء صادرات نساجی (TEPP) که توسط فدراسیون نساجی تایوان (TTF) برگزار می شود ، هم اکنون محصولاتی را از شرکت های تایوانی ارائه می دهد که برای بازار ویتنام مناسب هستند. خریداران علاقه مند می توانند از ۲-۵ سپتامبر در نمایشگاه صنعت نساجی و پوشاک سایگون (SaigonTex ۲۰۲۰) در ویتنام...

لموتکس پیشرو به سوی آینده با نگاهی به تجربیات دیروز و امید های فردا

لموتکس پیشرو به سوی آینده با نگاهی به تجربیات دیروز و امید های فردا

نمایشگاه TTF شامل کالاهایی برای بازار ویتنام است در پاسخ به بیماری همه گیر Covid ، سکوی نمایشگاه آنلاین پروژه ارتقاء صادرات نساجی (TEPP) که توسط فدراسیون نساجی تایوان (TTF) برگزار می شود ، هم اکنون محصولاتی را از شرکت های تایوانی ارائه می دهد که برای بازار ویتنام مناسب هستند.
خریداران علاقه مند می توانند از ۲-۵ سپتامبر در نمایشگاه صنعت نساجی و پوشاک سایگون (SaigonTex ۲۰۲۰) در ویتنام Saigon دیدار کنند. تولید کنندگان منسوجات تایوان در سالهای اخیر برای شرکت در نمایشگاه SaigonTex نمایندگی هایی را ترتیب داده اند و پاویون تایوان را راه اندازی کرده اند تا پارچه ها و لوازم جانبی مناسب Athleisure خود را نمایش دهند که کاربردی و مد هستند.
همراه با نمایشگاه آنلاین در تمام طول سال ، بهترین انتخاب برای خریداران بین المللی است که می توانند خرید یک مرحله ای را انجام دهند. تحت فشار زندگی مدرن ، مخلوط کردن کار ، ورزش و اوقات فراغت به یک شیوه جدید سبک زندگی تبدیل شده است که موجب سبک لباس ورزشی و اوقات فراغت «ورزشهای تفریحی» شده است.
ورزشهای تفریحی ، عملکردهای ورزشی را با راحتی گاه به گاه از طریق طرح های شیک ترکیب می کند که در هر مناسبت ممکن است برای زیبا ترین ظاهر به نظر برسد. در نتیجه مواد مناسب برای پوشیدن Athleisure از قبیل پارچه هایی با کنترل بو ، ضد باکتری ، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ، دفع آب و حریق ، و همچنین سایر لوازم جانبی مانند نوارهای برچسب بازتابنده و برچسب های ژاکارد ساخته شده است.
با پاسخگویی به نیازهای مارک های پوشاک جهانی و سبک زندگی Athleisure ، صنعت نساجی ویتنام ، همراه با قابلیت های تحقیق و توسعه و مواد پایدار و خلاقانه صنعت نساجی تایوان ، می تواند منابعی را برای ارتقاء و تحول در صنعت پوشاک ویتنام فراهم کند. در آینده همکاری های دو طرف باعث تکمیل صنایع یکدیگر و ایجاد موقعیت برنده برای هر دو کشور خواهد شد.

لموتکس

به روز ترین اخبار و مقالات صنعت نساجی در پرتال نساجی لموتکس

نمایشگاه

۲۳۵

کتب آموزشی

۹۵

مقالات تخصصی

۱۲۵

۰۹۱۳۵۰۹۵۳۵۹
تهران | خیابان دیباجی جنوبی | پلاک ۷۸ - طبقه ۴ - واحد ۵۴
lemotex۲۰۲۰@gmail.com | www.lemotex.com