advertise

درباره پرتال جامع نساجی لموتکس(LEMOTEX TEXTILE)

بروز ترین اخبار و مقالات و نمایشگاه های مربوط به صنعت نساجی

بزرگترین و جامع ترین وب سایت صنعت نساجی و دارای اعتباراتات بین المللی 

بزرگترین پشتیبان صنعت نساجی  
پر بازدیدترین وب سایت صنعت نساجی 

پرتال نساجی لموتکس

پرتال نساجی لموتکس بزرگترین و تنها وب سایت جامع در حوزه صنعت نساجی بوده و فعالیت خود را در زمینه صنعت نساجی از سال ۱۳۷۶ در شهر اصفهان واقع در کشور ایران شروع کرده و موفقیت های بسیاری در این صنعت داشته است.
پرتال نساجی لموتکس (lemotex textile) توانسته با پشتیبانی شما همکاران صنعت نساجی نه تنها در ایران بلکه فعالیت کاری خود را در سال ۱۳۹۸ در بازار های آسیایی شروع و به موفقیت های عظیمی در بخش صادرات و واردات کشور عزیزمان داشته باشد.
تیم پشتیبانی لموتکس همواره با افراد با تجربه در صنعت نساجی نخ   ماشین آلات    پارچه   به صورت ۲۴ ساعته همراه و همگام شما عزیزان خواهند بود.
پرتال نساجی لموتکس فعالیت خود را به صورت بسیار تخصصی در امر تامین بخش کارخانجات و مواد اولیه صنعت نساجی به صورت قراردادی انجام داده و تمام کشور عزیزمان را پشتیبانی خواهد کرد.
فروشگاه لموتکس در تمامی بخش های پارچه و نخ و ماشین آلات نساجی نه تنها راهنمایی کننده شما تولید کننده محترم میباشد بلکه در رتبه ی بزرگترین تامین کننده انواع پارچه و نخ و ماشین آلات نساجی میباشد.
پرتال نساجی لموتکس پیشرو  همگام   ضمانت

لموتکس


MD-۶۰۴

اکثر روانشناسان نسبت به درمان افراد آنتی سوشال چندان خوش بین نیستند. چرا که تعداد رواندرمانی هاییکه با موفقیت همراه بوده به میزان انگشت شمار است. یکی از مشکلات عمده در درمان افراد مبتلا به اختلال شخصیت ضد اجتماعی این است که این افراد به ندرت به رواندرمانی روی می آورند . در بعضی موارد حتی روانشناسان معالج را نیز بازی میگیرند. گروه درمانی برای افراد آنتی سوشال میتواند موثر باشد با توجه به دشوار بودن روند درمان افراد آنتی سوشال هرچه کمتر بر روی همدلی – وجدان یا شخصیت تمرکز شود نتیجه بهتری دریافت می شود.. به طور کل روانشناسان با زندانی کردن این افراد برای پیشگیری از اعمال ضد اجتماعی آتی موافق هستند .